Szkolenia instruktorów S.P.A.S

Polska Federacja S.P.A.S. i klub SSP (Centralny Ośrodek szkoleniowy Polskiej Federacji S.P.A.S.) zapraszają do współpracy w zakresie rozwoju systemu S.P.A.S. w Polsce.

S.P.A.S. jest unikalnym systemem walki wg szkoły rosyjskiej, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony na świecie. Z powodzeniem może służyć jako kompleksowy program szkoleniowy samoobrony, jak również w zakresie walki sportowej. S.P.A.S. obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z walką o przetrwanie: taktykę cywilną, taktykę działań specjalnych, techniki walki wręcz bez broni, z nożem lub pałką, strzelanie, techniki i taktykę walki z jednym lub wieloma przeciwnikami, bez broni lub uzbrojonymi.

Międzynarodowa Federacja S.P.A.S. (MF S.P.A.S.) oferuje pełną gamę szkoleń i programów treningowych, uwzględniających różne poziomy zaawansowania. Po ukończeniu każdego poziomu studenci S.P.A.S. poddawani są atestacji, mającej na celu określenie poziomu studenta i weryfikację nabytych podczas treningów umiejętności. Osoby, które pomyślnie przejdą atestację, otrzymują certyfikat uprawniający do uczestnictwa w kolejnych poziomach szkolenia S.P.A.S.

Efektywność programów szkoleniowych S.P.A.S. została sprawdzona w praktyce. Od początku istnienia systemu ponad 3000 osób ukończyło kursy na poziomie podstawowych i zaawansowanym. Wyszkoliliśmy ponad 20 instruktorów. Studenci S.P.A.S. są wielokrotnymi medalistami zawodów w walce wręcz oraz walki nożem.

 

Międzynarodowa Federacja S.P.A.S. została powołana w celu popularyzacji systemu S.P.A.S. na całym świecie. Wysokie wymagania stawiane instruktorom S.P.A.S. gwarantują wysoki poziom nauczania, zgodny w międzynarodowymi wytycznymi Federacji. Głównym zadaniem MF S.P.A.S. jest profesjonalne kształcenie kadry instruktorskiej oraz nadzór merytoryczny nad procesem nauczania systemu S.P.A.S. wszędzie tam, gdzie działa Federacja i jej przedstawiciele.

Polska Federacja S.P.A.S. jest polską gałęzią Międzynarodowej Federacji S.P.A.S.
Rozpoczynamy szkolenia instruktorskie z systemu S.P.A.S. w Polsce.
Zapraszamy do współpracy osoby z przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem w sztukach walki, które są zainteresowane wejściem w szeregi ISF i prowadzeniem sekcji S.P.A.S. na terenie swoich miejscowości.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy na adres: spas.federation@gmail.com

(prosimy od razu zawrzeć w mailu następujące informacje o sobie: imie, nazwisko, wiek, miejscowość, opis swojego doświadczenia w sztukach/sportach walki, informację czy prowadzi się aktualnie sekcje sztuk walki – choć nie jest to warunkiem współpracy, jeśli tak – to jaką, kontakt telefoniczny i mailowy oraz wszelkie pytania).

Kontakt mailowy: spas.federation@gmail.com
tel. +48 509 720 858

Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń do nas

509 720 858

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota

ul.Nowowiejska 37B

SSP Fight Club

Aleja Niepodległości 19

OLL Centrum Kultury i Tańca

(tymaczasowa sala treningowa)