Sekcja SSP Tajski Boks

SSP Tajski Boks oferuje trening obejmujący naukę uderzeń i kopnięć, techniki walki w klinczu, w krótkim i w długim dystansie. W Boksie Tajskim można uderzać pięścią, łokciem, stopą, piszczelem, kolanem, dozwolone są charakterystyczne dla tego systemu niskie kopnięcia w uda (tzw. low kick ), atakuje się korpus i głowę, stosuje obalenia.

Walka w Muay Thai odbywa się na ringu i nieodłącznie towarzyszy jej specyficzna tajska muzyka inspirująca zawodników. Bardzo ciekawy jest rytuał („wai kru”) odprawiany przez zawodnika przy wejściu na ring. Generalnie Boks Tajski nie jest zwykłym sportem walki, lecz bardzo mocno osadzonym w tamtejszej kulturze wydarzeniem o aspekcie wręcz duchowym, nic dziwnego, więc, iż ta uznawana za najtwardszą na świecie, odmiana walki wręcz, stała się w Tajlandii sportem narodowym, fascynującym pokolenia.

Zawodnicy Tajskiego Boksu z Akademii SSP wielokrotnie zdobywali medale na turniejach polskich jak i międzynarodowych ( Michał Chmielewski Vicemistrzem Świata Muay Thai wagi ciężkiej).

 

Sekcje klubu SSP Team.

S.P.A.S. Combat

Unikalny systemem walki wręcz, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony i walki wręcz na świecie.

SSP Sambo Combat

Treningi sekcji SSP Sambo Combat obejmują rzuty, obalenia, walkę w parterze, uderzenia i ataki na czułe punkty przeciwnika.

Submission Grappling

Sekcja walki za pomocą chwytów. W sekcji tej specjalizujemy się w rzutach, obaleniach, walce w parterze.

Sportowa walka nożem

Szkolenia są kompilacją najbardziej skutecznych technik i rozwiązań opartych o programy szkoleniowe systemów bojowych Sambo Combat i S.P.A.S.

Treningi personalne

Techniki walki nastawione na maksymalną skuteczność, personalne treningi, indywidualny tryb szkolenia.

Informacje

event-nabor-2017

 

Nabór do klubu trwa!

 

Obecnie prowadzimy nabór do klubu w sekcjach:

 

  • S.P.A.S. Combat
  • SSP Sambo Combat
  • Sportowa walka nożem

 

Do zobaczenia na treningu!

 

Pierwszy trening wprowadzający GRATIS!

 

Dowiedz się więcej...

 

 

Zadzwoń do nas

509 720 858

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota

ul.Nowowiejska 37B

SSP Fight Club

Aleja Niepodległości 19

OLL Centrum Kultury i Tańca

(tymaczasowa sala treningowa)