Sambo Combat

 

System Sambo Combat ewoluował wraz z nami przez ostatnie szesnaście lat – jest wynikiem doświadczeń, studiów oraz analiz różnych systemów wyszkolenia – po poddaniu go dogłębnej analizie rozpoczynamy nowy etap w jego nauczaniu i jednocześnie w historii naszego klubu. SSP Sambo Combat (SC) którego uczymy to zunifikowany system realnych technik, które już od pierwszych zajęć uczą adeptów skutecznej samoobrony. Szkolenie ukierunkowane jest na największą efektywność w walce. W sytuacji zagrożenia życia dozwolone są wszystkie możliwe sposoby obrony – bez żadnych ograniczeń – czy to do stosowanych technik, czy też punktów ataku, dlatego uczymy rzutów, uderzeń, ataków na czułe punkty przeciwnika, sposobów obezwładnienia oraz kontroli i walki w parterze. SC zawiera system dźwigni stosowanych do unieruchomienia napastnika, po obezwładnieniu go, dlatego dedykowany jest zarówno dla cywilów jak również pracowników ochrony oraz służb mundurowych. Dużą wagę zwracamy na trening walki pałką, jako potężnego narzędzia samoobrony.

SC zawiera w sobie również elementy prozdrowotne, ćwiczenia oddechowe, trening elastyczności i plastyki, koordynacji oraz wiele elementów pozwalających wyczuć i poznać biomechanikę własnego ciała.

Zajęcia prowadzone są w ochraniaczach, w oparciu o nowoczesną metodykę i sprawdzone techniki. Bardzo duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo ćwiczących dlatego trening jest zarówno bezpieczny jak i efektywny.

W SSP Fight Club prowadzone są dwie sekcje Sambo Combat:

  • dla dorosłych
  • dla dzieci w wieku 8-12 lat

Naucz się skutecznej walki wręcz.

Ćwicząc sztukę walki poznaj samego siebie!

Dołącz do programu Sambo Combat!

Sekcje klubu SSP Fight Club

S.P.A.S. Combat

Unikalny systemem walki wręcz, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony i walki wręcz na świecie.

Sambo Combat

Treningi sekcji Sambo Combat obejmują rzuty, obalenia, walkę w parterze, uderzenia i ataki na czułe punkty przeciwnika.

Sambo Combat - młodzież 8-12 l.

Sekcja dla młodzieży w wieku 8-12 lat. Treningi rozwijające fizycznie i psychicznie, prawdziwa kuźnia charakteru dla Twojego dziecka!

Sportowa walka nożem

Szkolenia są kompilacją najbardziej skutecznych technik i rozwiązań opartych o programy szkoleniowe systemów bojowych Sambo Combat i S.P.A.S.

Treningi personalne

Techniki walki nastawione na maksymalną skuteczność, personalne treningi, indywidualny tryb szkolenia.

Informacje

event-nabor-2017

Nabór do klubu

Obecnie prowadzimy nabór do klubu w sekcjach:

  • S.P.A.S. Combat
  • Sambo Combat
  • Sambo Combat dla młodzieży
  • Walka nożem

Do zobaczenia na treningu!

Pierwszy trening wprowadzający GRATIS!

Dowiedz się więcej...

 

Zadzwoń do nas

509 720 858

Napisz do nas

biuro.ssp@gmail.com

Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Nowowiejska 37B

SSP Fight Club

Aleja Niepodległości 19

OLL Centrum Kultury i Tańca

(tymaczasowa sala treningowa)