SSP Sambo Combat

 

System SSP Sambo Combat ewoluował wraz z nami przez ostatnie szesnaście lat – jest wynikiem doświadczeń, studiów oraz analiz różnych systemów wyszkolenia – po poddaniu go dogłębnej analizie rozpoczynamy nowy etap w jego nauczaniu i jednocześnie w historii naszego klubu. SSP Sambo Combat (SSP SC) którego uczymy to zunifikowany system realnych technik, które już od pierwszych zajęć uczą adeptów skutecznej samoobrony. Szkolenie ukierunkowane jest na największą efektywność w walce. W sytuacji zagrożenia życia dozwolone są wszystkie możliwe sposoby obrony – bez żadnych ograniczeń – czy to do stosowanych technik, czy też punktów ataku, dlatego uczymy rzutów, uderzeń, ataków na czułe punkty przeciwnika, sposobów obezwładnienia oraz kontroli i walki w parterze. SSP SC zawiera system dźwigni stosowanych do unieruchomienia napastnika, po obezwładnieniu go, dlatego dedykowany jest zarówno dla cywilów jak również pracowników ochrony oraz służb mundurowych. Dużą wagę zwracamy na trening walki pałką, jako potężnego narzędzia samoobrony.

SSP SC zawiera w sobie również elementy prozdrowotne, ćwiczenia oddechowe, trening elastyczności i plastyki, koordynacji oraz wiele elementów pozwalających wyczuć i poznać biomechanikę własnego ciała.

Zajęcia prowadzone są w ochraniaczach, w oparciu o nowoczesną metodykę i sprawdzone techniki. Bardzo duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo ćwiczących dlatego trening jest zarówno bezpieczny jak i efektywny.

Naucz się skutecznej walki wręcz.

Ćwicząc sztukę walki poznaj samego siebie!

Dołącz do programu Sambo Combat!

Sekcje klubu SSP Team

S.P.A.S. Combat

Unikalny systemem walki wręcz, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony i walki wręcz na świecie.

SSP Sambo Combat

Treningi sekcji SSP Sambo Combat obejmują rzuty, obalenia, walkę w parterze, uderzenia i ataki na czułe punkty przeciwnika.

Submission Grappling

Sekcja walki za pomocą chwytów. W sekcji tej specjalizujemy się w rzutach, obaleniach, walce w parterze.

Sportowa walka nożem

Szkolenia są kompilacją najbardziej skutecznych technik i rozwiązań opartych o programy szkoleniowe systemów bojowych Sambo Combat i S.P.A.S.

Treningi personalne

Techniki walki nastawione na maksymalną skuteczność, personalne treningi, indywidualny tryb szkolenia.

Informacje

event-nabor-2017

 

Nabór do klubu trwa!

 

Obecnie prowadzimy nabór do klubu w sekcjach:

 

  • S.P.A.S. Combat
  • SSP Sambo Combat
  • Sportowa walka nożem

 

Do zobaczenia na treningu!

 

Pierwszy trening wprowadzający GRATIS!

 

Dowiedz się więcej...

 

 

Zadzwoń do nas

509 720 858

Napisz do nas

biuro.ssp@gmail.com

Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Nowowiejska 37B

SSP Fight Club

Aleja Niepodległości 19

OLL Centrum Kultury i Tańca

(tymaczasowa sala treningowa)